KURUMSAL

Hızla küreselleşen iş dünyasında, yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. ÖZGÜLER, yaklaşık 1993’den bu yana Türkiye-ORTADOĞU, TÜRKİ CUMHURİYETLERİ  arası kara taşımacılığı, Komple ve GABARİ DIŞI Taşımacılık alanlarında ulusal ve uluslar arası pazarlarda önemli hedeflere ulaşmıştır. 
Kuruluşundan günümüze yaptığı tüm işlerde, kalite ve kalıcılığı ön planda tutarak, 50 araçlık son teknoloji yenilikleri ile donanmış filosu ile en hızlı, en güvenli ve maliyetleri minimize eden taşımacılık anlayışıyla siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
ÖZGÜLER, uzun yıllar sonucu kazanılmış ustalığı, uluslar arası bir tecrübe ve kusursuz bir servis ağıyla sizlerin hizmetine sunmaktadır.
 

Misyon


Özgüler Transport olarak gelecek dönemlerde, her geçen gün kendimize tecrübeler ve deneyimler katarak sunduğumuz bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize  profesyonel bir şekilde şehirlerarası ve uluslararası olarak aktif bir şekilde devam ettirmeyi amaçlıyoruz.Müşteri memnuniyetini en yüksek çıtalarda tutarak kusursuz bir iş yapacağımıza inanıyoruz ve bu profesyonel nitelikteki hedeflerimiz için bugün çalışmalarımızın temelini atmış bulunmaktayız. Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehirlerarası ve uluslararası taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
 

Visyon


Özgüler Transport yıllardır oluşturduğu referanslar ile hizmetlerini dahada geliştiren ve gün geçtikçe büyüyen bir firma olmanın gururunu taşımaktadır. Bu büyümemizde siz değerli müşterilerimizin rolü büyüktür bu konuda siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Özgüler Transport olarak elde ettiğimiz başarılarda çalışanlarımızın imzası olduğunu, kaliteli hizmetin kaliteli insan kaynağı sayesinde elde edileceğini biliyor ve çalışanlarımıza yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğunu görüyoruz.

 

ÖZGÜLER TRANSPORT

Hızla küreselleşen iş dünyasında, yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. ÖZGÜLER, yaklaşık 1993'den bu yana Türkiye-ORTADOĞU, TÜRKİ CUMHURİYETLERİ arası kara taşımacılığı, Komple ve GABARİ DIŞI Taşımacılık alanlarında ulusal ve uluslar arası pazarlarda önemli hedeflere ulaşmıştır.
DETAYLI İNCELE

BİZDEN HABERLER