HABERLER

Satışı yapılan Stralis çekiciler 460 HP Euro 5 motora sahip olup standart kabine sahipler.

RAMPADA GÜÇLÜ, YAKITTA TASARRUFLU

 
Hatay’da satışı gerçekleştirilen araçların ilk 8 adetinin teslim edildiği törende konuşma yapan şirket yönetim kurulu başkanı Ali Güler, daha önce de Iveco araçları kullandıklarını ve aracı tercih etmekte öncelikle yenilenmiş konforlu donanımı, enjektör probleminin olmamasını, rampada güçlü ve yakıtta tasarruflu olmasının yanı sıra 3 yıl 450 bin kilometre garantinin etkili olduğu ifade etti. Ali Güler, mega tenteli ve düz tenteli araçlar ile başta Sudi Arabistan olmak üzere tüm Ortadoğu pazarında çalıştıklarını söyledi.
 
Törende Iveco Bölge Satış Müdürü Murat Aydoğan hızla artış gösteren filo satışlarımızın yanı sıra eski filo müşterilerimizin tekrar bizi tercih etmelerinin memnuniyet verici olduğunu belirtti. Tören sonunda Murat Aydoğan, Özgüler Uluslararası Taşımacılık sahibi Ali Güler’e günün anısına bir plaket verdi.

ÖZGÜLER’İN FİLOSUNDA 55 ADET ARACI BULUNUYOR

 
2006 yılında Ali Güler, Abdurrahman Güler, Mehmet Nuri Güler, Abdulkadir Güler ve Ömer Güler tarafından kurulan Özgüler Uluslararası Nakliyat, kuruluşunda 5 araç ile işe başlıyor. Özgüler Uluslararası Nakliyat’ın şu anda filosunda 55 adet araç bulunuyor.

ÖZGÜLER TRANSPORT

Hızla küreselleşen iş dünyasında, yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. ÖZGÜLER, yaklaşık 1993'den bu yana Türkiye-ORTADOĞU, TÜRKİ CUMHURİYETLERİ arası kara taşımacılığı, Komple ve GABARİ DIŞI Taşımacılık alanlarında ulusal ve uluslar arası pazarlarda önemli hedeflere ulaşmıştır.
DETAYLI İNCELE

BİZDEN HABERLER