HABERLER

Tırsan, Öz Güler Uluslararası Taşımacılık’a 8 adet Tırsan SNS Brandalı Maxima+ teslimatı yaptı. Araçların satışı Tırsan Hatay bayisi Hatay Has Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.
 
Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, 30 Kasım’da Adapazarı fabrikasında yapılan tören ile Öz Güler Uluslararası Taşımacılık’a 8 adet Tırsan SNS Brandalı Maxima+ teslim etti. Yapılan teslimat törenine Öz Güler Uluslararası Taşımacılık Ortaklarından Mehmet Nuri Güler, Hatay Has Otomotiv Satış Şefi Mehmet Ali Zubaroğlu ve Tırsan Bayi Satış Yöneticisi Ersin Şeker katıldı.
 
Hatay merkezli firma, müşterilerine komple ve parsiyel kuru yük hizmeti sunmaktadır. Öz Güler Uluslararası Taşımacılık Ortaklarından Mehmet Nuri Güler, yaptığı açıklamada, 2006 yılından beri müşterilerine nakliye ve depolama hizmetleri sunduklarını söyledi. Yeni aldıkları araçlarla filolarındaki Tırsan markalı ürün sayısının 45’e yükseldiğini belirten Güler, Tırsan’ı tercih etme nedeni şöyle anlattı: “1996 yılından bu yana Tırsan ürünlerini kullanıyoruz. Filomuzda başka treyler markaları da bulunuyor. Bu nedenle Tırsan ile diğer markalar arasındaki farkı çok iyi görebiliyoruz.  Tırsan ikinci el değeri, sağlamlığı, uzun ömürlülüğü ile hep öne çıkıyor. Bundan sonraki alımlarımızda da ilk tercihimiz Tırsan olacaktır” dedi.

ÖZGÜLER TRANSPORT

Hızla küreselleşen iş dünyasında, yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. ÖZGÜLER, yaklaşık 1993'den bu yana Türkiye-ORTADOĞU, TÜRKİ CUMHURİYETLERİ arası kara taşımacılığı, Komple ve GABARİ DIŞI Taşımacılık alanlarında ulusal ve uluslar arası pazarlarda önemli hedeflere ulaşmıştır.
DETAYLI İNCELE

BİZDEN HABERLER