HİZMETLERİMİZ

Özgüler Transport deniz yolu taşımalarına paralel olarak Türkiye ve Dünya genelinde ki limanlarda ağır nakliye ve vinç hizmeti sunmaktadır. Gabari dışı yada karayolu ile ülkeler arası taşınması mümkün olmayan ağır tonajlı yüklerin fabrikadan limana yada limandan fabrikaya taşıma ve vinç hizmetini gerçekleştirmektedir.
 
Çok büyük miktarda kuru yük, likit ve gaz konteynırlanabilen malzemeler deniz yolu ile taşınır. Dünya ekonomisinde ki mal taşımacılığının %92'sşne yakın kısı deniz taşımacılığıyla gerçekleştirilmektedir.
 
Hız faktorünün çok önemli olmadığı düşük değerli (özellikle hammadde) ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadır.
 
 En büyük avantajı düşük maliyetli taşıma modeli Çıkış-Varış limanları arasında herhangi bir transit geçiş ve gümrük işlemi yok. Diğer modlara göre daha az yatırımı gerektirmesidir. 

ÖZGÜLER TRANSPORT

Hızla küreselleşen iş dünyasında, yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. ÖZGÜLER, yaklaşık 1993'den bu yana Türkiye-ORTADOĞU, TÜRKİ CUMHURİYETLERİ arası kara taşımacılığı, Komple ve GABARİ DIŞI Taşımacılık alanlarında ulusal ve uluslar arası pazarlarda önemli hedeflere ulaşmıştır.
DETAYLI İNCELE

BİZDEN HABERLER